automn

فرش نوين امكان خريد فرش درجه از سايت خود را فراهم كرده است

automnRight
social
about درباره وبلاگ
# موضوعات
#

فرش نوين امكان خريد فرش درجه از سايت خود را فراهم كرده است

سوختگی های فرش

 یکی از دردسر ساز ترین مسئله های شستشو که خانم با آن رو به رو هستند از بین بردن  لکه های فرش وموکت است که با هر روشی سعر بر ازبین بردن و پاک کردن آن دارند. اما باید به این موضوع توجه داشت که هر راهکاری برای ازبین بردن لکه ها مناسب نیست .
سوختگی براثر افتادن زغال  
اگر سوختگی سطحی بود شما میتوانید پرز های سوخته شده را باقیچی کوتاه کنید و با شامپو فرش یک لایه ضخیم روی آن ایجاد کنیم . بعد از خشک شدن کامل شامپو روی آن را جارو بکشید .
باقی ماندن آثار سوختگی
شما میتوانید برای ازبین بردن آثار سوختگی از رنگ بر ضعیف استفاده کنید . اما فرش یا موکت را زیاد خیس نکید و از صابون استفاده نکنید . و در اخریک جسم سنگین زیر محل شسته شده گذاشته و قالی را روی آن باز نمایید تا بالاتر از کف باشد و سریع تر خشک شود . اما اگر سوختگی فرش شما عمیق باشد باید حتما به رفوگری مراجعه کنید .
سوختگی توسط آتش سیگار
اگر سوختگی بر اثر سیگار بود به وسیله یک ریش تراش یا موچین  کمی از پرزیا فرش در قسمت سالم جدا کرده با قسمت سوخته متناسب کنید . مقداری چسب (مثل چسب هایی که به تدریج سفت میشوند مانند چسب سیمان و غیره )به قسمتی که سوخته است زده و پرز هارا روی آن بگذارید و فشار دهید سپس روی آن جسمی سنگین مانند کتاب بگذارید . این موضوع در مورد موکت هم قابل انجام دادن است وشما میتوانید از این روش استفاده کنید .  


(0) نظر
X